Inzerce

Chcete oslovit cílovou skupinu managerů, provozovatelů, majitelů fitness a wellness center, jejich zaměstnance a fitness odborníky? Není nic jednoduššího. 
Portál a časopis FITNESS BUSINESS má čtenost odpovídající cílové skupině, která je jasně specifikovaná. Oslovte je spolu s námi!

 

Časopis FITNESS BUSINESS CZ&SK

Časopis pro fitness odborníky, majitele a provozovatele fitness center vychází čtvrtletně. Mezi jeho hlavní témata patří: Management, tipy pro podnikání, inspirativní rozhovory, testy produktů, velká témata, přehledy a katalogy.

V současné chvíli chystáme úpravu ceníku v souvislosti s propojením s Českou komorou fitness. Cení níže je tak v současné chvíli pouze informativní.

Více informací o časopisu najdete ZDE.
Ceník inzerce a ediční plán ke stažení  ZDE .

 

Návštěvnost webu

K datu 15. 4. 2014 dosahuje portál FitnessBusiness.cz dle Google Analytics návštěvnosti 3 379 unikátních návštěvníků za měsíc. Tito návštěvníci shlédnou celkem 7 811 stránek a v současné chvíli se vrací pravidelně více než 21% návštěvníků v rámci sledovaného měsíce. 
Také více jak 2500 uživatelů odebírá náš nepravidelný newsletter, kterým informujeme o novinkách na portálu, novém čísle časopisu nebo zajímavých nabídkách.

 

Ceny

Naším cílem není zahltit portál velkou řadou bannerových reklam, které jsou z pohledu cílové skupiny vnímané spíše negativně. Naopak velmi rádi připravíme reklamní kampaň tak, aby citlivě odrážela požadavky vás jako klienta a reflektovala cílovou skupinu.
Cena reklamní kampaně se může pohybovat již od 1 000 Kč za jednoduchý formát až po desetitisíce za generální partnerství portálu. 

 

Kontakt

Veškeré dotazy týkající se cen a možností velmi rádi zodpovíme, telefonicky, e-mailem, či osobně. Neváhejte nás proto kontaktovat přes formulář níže, nebo e-mailem, či telefonicky.

Máte zájem o inzerci? Kontaktujte nás