3D FITNESS kongres se hlásí o slovo

V sobotu 22. 11. to vypukne. Co? Největší kongres nejen funkčního fitness, ale také tance, pohybu a zdraví. Akce pro celkem 500 návštěvníků si loni dala pauzu od svého tradičního místa v Benicích u Prahy. Nyní se sem vrací v ještě větší parádě.

Letos slibuje výběr z 80 lekcí a 20 prezentérů ze 7 zemí. To rozhodně není málo. Ale pořád to ještě není vše. Na ploše 1200 m2 se bude nacházet největší aréna funkčního tréninku. V rámci této arény budou instalovány zóny: 

  • TRX závěsný systém, 
  • TRX Rip Trainer, 
  • ViPR, 
  • GUN-eX a lodní lana,
  • Multifunkční stanoviště FTS,
  • Funkční zóna PURE POWER,
  • Funkční zóna HARD CORE,
  • Flowin/Lebert systém

Z další nabídky pak jistě zaujmou Dance/Aerobic v Hale A se zvučnými jmény z této oblasti, sál Body & Mind, Functional Group Exercise, který se nevešel na velkou 1200 metrovou plochu, nebo tradiční Gravity on Total Gym, či Tomahawk Indoor CyclingZajímavý program také nabízí přednášky, letos méně orientované na management, ale přesto stále nabízející například přednášku Kondiční testování klientů a to jak teoreticky i prakticky, nebo Sociální média ve fitness byznysu, či Nastavení prodejního procesu fitness klubu.

Zvučná jména ze zahraničí, na která se mohou účastníci těšit, jsou například Robert Steinbacher, David Navarro, Marko Geršak, Tommy Matthews a další. Doplní je čeští prezentéři jako například Lenka Velínská, Iva Mojžíšková, Roman Ondrášek, Vladimír Valouch, Jan Novosad a řada dalších. Jednotlivé prezentéry našim čtenářům představíme v příštím článku.

Celý rozvrh najdete zde:

Pro návštěvníky bude ještě důležitá cena. Pro tu platí, kdo dřív přijde, platí méně. Nejlevnější vstupenku lze pořídit za 1099 Kč, nebo 37 EUR (při zakoupení do 15. 9.), nejdražší pak 1499 Kč, nebo 50 EUR pokud necháte nákup na poslední chvíli.

Veškeré informace o kongresu jsou dostupné na jeho webových stránkách www.3dfitnesskongres.cz.

 
-red-
Foto: 3D FITNESS

Diskuze k článku: 3D Fitness kongres se hlásí o slovo

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 28 74%
Nelíbí 10 26%

Celkový počet hlasů: 38