Anketa Fitness roku a Trenér roku 2015 zná své vítěze

V Praze byl vyhlášen první ročník ankety Fitness roku & Trenér roku 2015. Soutěžilo mezi sebou několik desítek fitness center a trenérů, či lektorů skupinových lekcí. Hlasování pro fitcentra bylo na základě sympatií veřejnosti a získala v něm převážnou většinu hlasů Morava a Slezsko. Trenéry s nejvíce hlasy od veřejnosti pak posuzovala odborná porota složená ze zástupců školících organizací, pořadatelů a České komory fitness.


A kdo vyhrál? V anketě Fitness roku 2015 o nejoblíbenější fitcentrum vyhrálo opavské centrum SPORT PERFEKT Věry Macoškové. Toto centrum vyhrálo také kategorii Morava a Slezsko, přičemž kategorii Čechy vyhrála pražská Expreska Anděl. Výherce hlavní kategorie získává jako cenu manažerský systém pro fitness a sportovní centra od CLUBSPIRE a školení na míru od 3D Fitness a IQ pohyb.

V anketě Trenér roku 2015 nejvíce hlasů od veřejnosti získala Lucie Dytrychová, která se tak stává Nejoblíbenější trenérkou roku 2015.
Odborná porota z došlých dotazníků trenérů a videí s ukázkou jejich práce vybrala jako trenérku, která nejlépe reprezentuje obor fitness Leu Vršeckou, která se tak stala hlavní vítězkou a může se po právu pyšnit titulem Trenér roku 2015. Oběma věnuje jako cenu školení dle výběru 3D Fitness a IQ pohyb.
Odborná porota byla složená z pořadatele Karla Jaruška, majitele a školitele IQ Pohyb Daniela Müllera, prezidentky České komory fitness Jany Havrdové, která převzala nad akcí záštitu, Honzy Novosada, školitele TRX a FTS, který se také označuje jako student přirozeného pohybu. V neposlední řadě ji doplnila Luďka Burdová, školitelka pro Ronnie.cz, Dexter Academy a MMAA.
„První ročník zaujal zejména nadšence a centra, která už na trhu nějakou dobu působí. Dá se tedy říci, že to byl souboj těch nejlepších a v příštím ročníku lze očekávat vzestupnou tendenci,“ vysvětluje Karel Jarušek, pořadatel soutěže a doplňuje: „Určitě si do příštího ročníku odnášíme ponaučení v několika bodech. Nicméně nikdo nemůže soutěži vytknout nedostatečnou profesionalitu. Oproti zahraničí byla soutěž o Trenéra roku ještě mnohem přísnější. Zahraniční porotci posuzují trenéra jen na základě dotazníku, kdežto trenéři zúčastnění v naší soutěži museli ukázat také formou videa s prací s klientem, že o své práci neumí jen hezky mluvit.“
Dalšími partnery soutěže byl CANON jakožto technologický partner a mediální partnerství zajišťoval také časopis Muscle & Fitness.

 

S vítězi soutěže Fitness roku a Trenér roku přineseme rozhovor v časopisu Fitness Business. S nejoblíbenější trenérkou bude rozhovor zveřejněn již brzy na našich stránkách.


Kompletní výsledková listina:
Fitness roku 2015 Morava
1. místo: SPORT PERFEKT Věry Macoškové, Opava
2. místo: Contours Opava
3. místo: Vita Sana Club, Zlín

Fitness roku 2015 Čechy
1. místo: Expreska, Praha Anděl
2. místo: Fitness Ural, Sokolov
3. místo: Avalon Fitness, Plzeň & Svět pod Palmovkou, Praha

 

Fitness roku 2015 absolutní vítěz: SPORT PERFEKT Věry Macoškové, Opava

 

Trenér roku 2015 - nejoblíbenější fitness trenér a lektor (hlasování veřejnosti)
1. místo: Lucie Dytrychová
2. místo: Věra Macošková
3. místo: Tomáš Bartoš

Trenér roku 2015 - hlavní vítěz (dle odborné poroty): Lea Vršecká

 

-red-
Foto: Archiv partnerů a účastníků

Diskuze k článku: Anketa Fitness roku a Trenér roku 2015 zná své vítěze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 35 78%
Nelíbí 10 22%

Celkový počet hlasů: 45