AZ FITNESS v brněnském mrakodrapu otevírá v lednu

Na brněnském trhu fitness a wellness center začíná přituhovat. Již brzy totiž své brány otevře největší, co do výšky i do velikosti, fitness a wellness klub AZ FITNESS. Vyrostl totiž v novém brněnském mrakodrapu AZ Tower, v široké lokalitě velkého kancelářského komplexu.
První fitness kompletně vybavené značkami Life Fitness a Hammer Strength bude nabízet tyto služby:

  • Cardio zóna Discover umožňující připojení k internetu, sledování filmů, ukládání tréninkových deníků apod.
  • Fitness zónu se stroji Life Fitness nejvyšší řady Signature rozloženou v unikátním koncepu Journey (o tomto konceptu chystáme článek v magazínu FITNESS BUSINESS - Jaro 2013)
  • Sál na Funkční trénink (součástí budou TRX, závěsná lana, kettllebelly, medicinebally, boxovací pytle, plyometrické bedny, BOSU, balanční podložky, Gun-ex, lana, hrazdy a další pomůcky)
  • Sál na Indoor Cycling na kolech Life Cycle GX
  • Sál na skupinové lekce jógy, Zumby, Pilates, a mnohé další
  • Terasa pro skupinové cvičení i relaxaci
  • SPA zóna s vířivkou, parní lázní, finskou saunou, klasickou a temnou odpočívárnou, vyhřívanými lavicemi, privátní vanou pro dvě osoby
Součástí vstupu je neomezené parkování pro klienty. Mezi další doplňkové služby pak patří dětský koutek, masáže, diagnostika, služby osobního trenéra, či výživového poradce.
 
AZ FITNESS se i navzdory své velikosti rozhodl jít cestou kombinace vstupů, permanentek a klubového členství. V současné chvíli tak nabízí v předprodeji neomezené členství za 999 Kč měsíčně se vstupem do všech zón. V ceníku lze však najít také samostatný vstup například do fitness + do sálu na 120 minut za 120 Kč.
 
Více informací o klubu najdete na www.azfitnessbrno.cz.
 
-red-
Foto. AZ FITNESS
 
 

Diskuze k článku: AZ FITNESS v brněnském mrakodrapu otevírá v lednu

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 38 79%
Nelíbí 10 21%

Celkový počet hlasů: 48