Bomton představil Power Concept s interaktivní podlahou

První česká relizace interaktivní podlahy PAVIGYM 3.0 se představila v nově otevřeném Power Conceptu kadeřnické a wellness značky sítě Bomton. Nové centrum vzniklo v rámci wellness a kadeřnictví v Praze na Václavském náměstí v pasáži Jalta. 

Bomton Power Concept studio je rozděleno na dvě části. V první z nich návštěvníci najdou 6 vibračních plošin POWER PLATE. V druhé části, která je zpravidla osvětlena použe UV osvětlením se nachází funkční podlaha PAVIGYM 2.0 s vyznačenými funkčními zónami, která je poprvé v ČR doplněna o podlahu 3.0. Jedná se o funční zónu doplněnou led diodami, ovládanými speciálním programem přes počítač. Trenér má tedy možnost nastavit program a klient následně reaguje na rozsvěcující se značky na podlaze. Kromě různých možností tréninku (síla, dynamika, koordinace), se také v programu uchovávají výsledky jednotlivých cvičenců a je tedy možné vzájemné porovnání jednotlivých uživatelů, je možné je využívat i pro soutěžení více cvičenců proti sobě.

Ve vybavení studia nechybí ani klasické vybavení jako TRX, kettlebely, lana, činky, atp. Podlahu značky PAVIGYM a SPORTEC, stejně jako vybavení značek Reebok, Jordan a  Adidas  dodávala firma FITBAU.

Více informací: https://www.bomton.cz/cz/bomton-studia#basebox-anchor-11

 

-red-
Foto: Bomton

Anketa

Jak se vám líbí tato novinka?

Líbí 25 68%
Nelíbí 12 32%

Celkový počet hlasů: 37