FIBO 2013 - největší evropský jarní veletrh letos v Kolíně

Již od tohoto čtvrtka 11. 4. až do neděle se koná významný svátek všech fitness nadšenců, ale zejména fitness profesionálů. Veletrh FIBO se v letošním ročníku přesunul na výstaviště v německém Kölnu. FIBO je opravdu událost. Představí se zde totiž na 650 vystavovatelů ze 38 zemí světa.

 

Proč se jet na FIBO podívat?

FIBO je více než jen výstava. Je to událost ukazující další směr našeho byznysu, veškeré dostupné trendy a možnosti i pro další období. Kdo sleduje dění na FIBO, snadno si udělá obrázek o tom, co v příštích letech "pofrčí" a co nikoliv a to zejména v našem středo a západoevropském kontextu.

 

Jak se dostat na FIBO?

Letecky
Můžete letět přímo na letiště Köln Bonn Airport. V současné chvíli je ještě stále možné najít letenky v ceně kolem 5 - 8 tis. Kč v době konání veletrhu. Z letiště se na výstaviště v Kölnu pak nejlépe dostanete vlaky RE8 a S13.

Autem
Vzdálenost například z Prahy je cca 700 km (stejně jako kdysi do Essenu). Není to tedy na jednodenní cestu tam i zpět. Ideální je tedy varianta najít ubytování v Kölnu a okolí, přijet na noc a po stráveném dni či více odcestovat zpět. Přímo v Kölnu však budete ubytování nyní shánět velmi těžko.

Autobusem 

Stejně jako v loňském roce, i letos je pořádán zájezd exkluzivním "fitness busem". Zájezd organizuje Dan Staroštík v sobotu 13. 4. a více informací najdete na webu.


Vstupné

Vstupné se dělí do dvou skupin dle data návštěvy. Ve dnech 11. a 12. 4. (čtvrtek a pátek) se konají dny pro odbornou veřejnost. O víkendu, tedy 13. a 14. 4. jsou pak dny vyhrazené neodborné veřejnosti. Ceny za vstup jsou pak následující:
Jednodenní vstup pro odborníky (po registraci) činí 22 EUR
Jednodenní vstup por veřejnost činí 19 EUR 

Ostatní ceny najdete přímo na stránkách v anglickém či německém jazyce: www.fibo.de

Nejste si jisti, zda si na veletrhu najdete to, co zajímá právě vás? Pak vězte, že FIBO není jen o fitness. Své si zde najdou všichni skupinoví lektoři, pracovníci ve wellness, sportovní lékaři, osobní trenéři, učitelé TV a v neposlední řadě samozřejmě majitelé a provozovatelé fitness, wellness i spa provozů.

Pokud se na FIBO nechystáte ať už z jakýchkoliv důvodů, připravujeme pro Vás reportáž z toho svátku všech fitness nadšenců.


-kjar-

Diskuze k článku: FIBO 2013 - největší evropský jarní veletrh letos v Kolíně

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek