FIBO 2017 nabízí fitness profesionálům a podnikatelům ve fitness vstupenky zdarma!

I letos, stejně jako v loňském roce se pořadatelé veletrhu FIBO rozhodli nabídnout, v rámci propagace a zvýšení návštěvnosti z ČR, vstupenky zcela zdarma. Jak na to, najdete v tomto článku. Vstupenky zdarma pro ČR distribuuje Česko-německá obchodní a průmyslová komora a Česká komora fitness jí v distribuci vstupenek pomáhá. FIBO se i letos koná v německém Kolíně nad Rýnem a slibuje přísun informací, trendů, ale také zábavy, samozřejmě sportu a řady novinek.

JE NÁM LÍTO, ALE REGISTRACE PRO VSTUPENKY ZDARMA NA ROČNÍK 2017 JIŽ BYLA UKONČENA! PŘEJEME PŘÍJEMNÝ POBYT NA VELETRHU FIBO 2017.

Veletrh se koná letos od čtvrtka 6. 4. do neděle 9. 4. 2017 a to vždy od 9 do 18 hodin. První dva dny jsou vyhrazeny tradičně fitness profesionálům, víkend je pak určen laické veřejnosti. Proto pokud jste fitness profesionál a nechcete se tlačit davy, které zde rozhodně o víkendu nechybí, naplánujte si návštěvu zejména na čtvrtek a pátek.

 

Dva dny nestačí!

Pokud jste ještě na veletrhu FIBO nebyli, dva dny jsou minimum na vstřebání všech novinek na ploše 7 obřích hal kolínského výstaviště. Veletrh je rozdělen do jednotlivých témat tak, aby si každý návštěvník našel svoje. Nechybí tak části:

  • FIBO EXPERT
  • FIBO POWER
  • FIBO PASSION

FIBO EXPERT (haly 5.2, 6, 7, 8, 9)

Největší část je opět věnována části EXPERT. Je to část která pod sebou skrývá sportovní výživu (nikoliv suplementy), EMS, tréninkové náčiní a vybavení, část MED (zdravotní přístup ke cvičení), wellness a krásu, interiéry, konzultační služby, funkční trénink a také část obchodní.

Do této části zamiřte, pokud chcete vidět veškeré novinky z vybavení ve fitness, nové nářadí, podívat se kam směřuje funkční trénink, jak roste obor EMS, nebo pokud vás zajímá propojení cvičení a zdraví. Výhodou je, že jednotlivé části jsou odděleny, a tak zatímco funkční trénink najdete zcela samostatně v hale 9 (tu uslyšíte už z dálky), tak například EMS je v hale 5.2, stroje a MED část pak halách 5.2, 6, 7, 8 a část i v 9).

 

FIBO POWER (haly 10.1 & 10.2)

Jste-li vyznavači posilování, cvičení, suplementů, bojových sportů, či kulturistiky, bude vás bavit právě tato hala. Tradičně se zde představí řada hvězd, kulturistů, fitnessek, bojovníků. Nechybí všechny známé značky suplementů, široká nabídka oblečení a dalších doplňků, které jednotlivec potřebuje pro svůj silový, či bojový sport.

Celý program je doplněný o ochutnávky, program na pódiích a možnosti focení se se zmíněnými hvězdami. Chcete-li tak například dobrou selfie fotku na Instagram, či Facebook, tady budete správně.

 

FIBO PASSION (haly 4.1, 4.2 & 5.1)

Vyznavači skupinových lekcí a nakupování se sejdou právě v těchto halách části PASSION. Vznikne zde na dobu veletrhu obří nákupní centrum s možností nakoupení od oblečení, obuvy, kosmetiky, výživy, doplňků pro cestování, wearables, různé aplikace až po vybavení pro domácí fitness. Berte tedy naditou peněženku, či kartu a tato část bude pro vás rájem.

Nebude zde chybět ani část věnovaná skupinovým lekcím, tréninkovým konceptům, či licencím. I tady můžete objevit nové koncepty a některé si také vyzkoušet. V hale 5.1. pak nechybí část FIBO CONVENTION, o které jsme psali zde. Novinkou pak bude Aqua Fitness v hale 4.1, tedy cvičení v bazénech, které jsou například k dispozici tradičně na Rimini Wellness.

 

Jak se dostat na FIBO a kde se ubytovat?

Letadlem

Můžete letět z pražského, či vídeňského letiště přímo, nebo s jedním přestupem na letiště Köln Bonn Airport. V současné chvíli je ještě stále možné najít letenky v ceně kolem 4 - 6 tis. Kč v době konání veletrhu. Z letiště se na výstaviště v Kölnu pak nejlépe dostanete vlaky na nádraží Köln Messe / Deutz.

Vlakem

Z Prahy se lze dopravit přímo na výstaviště s jedním přestupem. Cesta trvá minimálně kolem 8 hodin a její cena se pohybuje od 2 500 Kč. Z Vídně je čas maximálně o hodinu kratší.

Autem

Vzdálenost například z Prahy je cca 700 km, z Bratislavy pak cca 1000 km. Není to tedy ideální trasa na jednodenní cestu tam i zpět. Ideální je tedy varianta najít ubytování v Kölnu a okolí, přijet na noc a po stráveném dni či více odcestovat zpět.
Pokud autem pojedete i na výstaviště, zaparkujete na záchytných parkovištích, kterých je v okolí výstaviště dostatek. Cena za jednodenní parkování činí 8 – 10 EUR. Ze záchytných parkovišť jezdí shuttle bus přímo k bráně výstaviště (již v ceně za parkování). Pozor ale, pokud přijedete o víkendu, dojezdy kolonami na parkoviště trvají mnohdy i několik hodin!

Ubytování

Přímo v Kolíně nad Rýnem ještě seženete ubytování od 4000 Kč, ale dlouho neváhejte, již v půlce března bývá 70 % ubytovacích kapacit vyprodáno. Pokud budete cestovat autem, lze doporučit také sousední Bonn.

Adresa a otevírací doba výstaviště

Exhibition Centre Cologne
Messeplatz 1
50679 Kolín nad Rýnem
Německo

Otevřeno denně od 9 do 18 hodin.

www.fibo.com

 

Autor: Karel Jarušek
Foto: FIBO

Diskuze k článku: FIBO 2017 nabízí fitness profesionálům a podnikatelům ve fitness vstupenky zdarma!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 19 61%
Nelíbí 12 39%

Celkový počet hlasů: 31