FIBO už 12. - 15. 4. v německém Kolíně a zdarma

Hlavní mezinárodní veletrh pro fitness, wellness a zdraví získává v letošním ročníku novou strukturu, která by měla pomoci návštěvníkům najít snadněji cestu ke svému cíli, k vystavovatelům, které chtějí vidět. „Uvažujeme nad fitness holisticky,“ říká ředitel veletrhu FIBO, Silke Frank. „To znamená, že nyní už bude jen jedno FIBO. Rozdělování do tří různých veletrhů je přístup, který je přežitý.“
 

Provozovatelé studií, trenéři a instruktoři stojí podle jeho slov před stejnými výzvami: musí udržet tempo s inovativními technologiemi, novými vědecko sportovními a zdravotnickými vhledy do tématu fitness a pracovat se stále zvyšujícími se požadavky klientů. „Návštěvníci přicházejí na veletrh s podobnými otázkami,“ říká Silke Frank. Nové uspořádání by se mělo stát výhodou také pro vystavovatele. Jak říká ředitel veletrhu, jednotlivé části veletrhu se stávají provázanějšími, což dává vystavovatelům šanci oslovit nové cílové skupiny. 
 

Od aqua fitness až wellness

Po celé čtyři dny výstavy mohou obchodní návštěvníci navštívit vše od haly 4.1 po halu 9 a vidět nové vybavení a inovativní koncepty pro trénink jako Cardio & Silový trénin, EMS & Vibrační trénin, Skupinové & Aqua Fitness, Funkční Trénink a Fighting Fit, plus nové produkty a služby z klíčových oblastí jako Sportovní výživa, oblečení and Interiér, což bude část věnovaná vybavení a nábytku pro fitness studia.
Wellness & Beauty část bude rozšířena o další, centrálně umístěný informační hub, kde návštěvníci získají rychlý přehled o novinkách v rámci vystavovaných produktů a mohou se zúčastnit krátkých ukázek, které jim pomohou objevit poslední poznatky. Část Power bude opět umístěna v halách 10.1 a 10.2 výstaviště Cologne Exhibition Centre.

 

Vstupenky zdarma a jednoduše

I letos mohou návštěvníci z ČR získat vstupenky zdarma a letos opět jednodušeji než v loňském ročníku. Nenechte si tak ujít ojedinělý veletrh.
Na stránkách
https://www.fibo.com/en/FIBO/Tickets-kaufen/278/ (v angličtině) nebo na
https://www.fibo.com/de/FIBO/Tickets-kaufen/278/?trackit=startseite_tickets-kaufen-v2 (v němčině), stačí zadat kód 

 

p9t2-q7s4-rwgc-fqk4

 

Podrobný návod pro registraci:

1. Zadejte odkaz na nákup vstupenek v angličtině: https://www.fibo.com/en/FIBO/Tickets-kaufen/278/

2. V dolní části se objeví dotaz na Váš voucher "Do you have a voucher code?" 

3. Zadejte číslo voucheru p9t2-q7s4-rwgc-fqk4 (je pro všechny české návštěvníky stejný) a stiskněte tlačítko "REDEEM"

4. Následně se objeví registrační formulář s nadpisem "REDEEM VOUCHER", který je nutné  vyplnit. Nezapomente také zaškrtnout políčko "I hereby acknowledge...", kterým potvrzujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

5. Po kliknutí na tlačítko "Register" vám dorazí nejpozději do druhého dne potvrzení e-mailem o úspěšné registraci. Tím však celý proces nekončí. Nyní je nutné zajistit samotnou vstupenku.

6. V e-mailu obdržíte informaci o úspěšné registraci společně s loginem a heslem a odkazem na stránku do FIBO ticketshopu. Proklikněte se na tuto stránku kde se objeví "VOUCHER REDEMPTION" tedy získání voucheru. 

7. Potvrdte souhlas se zpracováním údajů a na další stránce je již vše připraveno pro tisk vstupenky. Vstupenka vám také přijde do e-mailu ve formě PDF.

 

Diskuze k článku: FIBO už 12.-15. 4. v německém Kolíně a zdarma

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 16 52%
Nelíbí 15 48%

Celkový počet hlasů: 31