FIBO zahájilo prodej vstupenek a představilo novinky

Veletrh FIBO v Německu vstupuje do svého již 30. ročníku. Oslavy se však ponesou spíše v duchu novinek a pokračování v nastaveném kurzu posledních let. I letos se tak významní dodavatelé fitness průmyslu představí návštěvníkům na výstavišti v Kolíně nad Rýnem. Již nyní je více jak 90 % výstavní plochy rezervováno a počítá se se 100 tisíci návštěvníky a zhruba 700 vystavovateli.

 

FIBO 2015: Vstupenky již v prodeji

Vidět inovace, najít inspiraci pro vlastní podnikání, to je jen něco málo z důvodů proč navštívit veletrh FIBO. Světově největší veletrh pro fitness, wellness a zdraví otevře své brány od 9. do 12. dubna 2015. Jeho pořadatelé hlásí, že veletrh roste a tak letos představí plochu větší o 3000 m2 než v předchozím roce. Vstupenky jsou již v prodeji. Časopis Fitness Business se i letos pokusí vyjednat vstupenky pro své čtenáře a předplatitele.

 

Fitness, wellness a zdraví od A do Z

Opět bude veletrh FIBO rozdělený do několika podkategorií tak, aby si každý návštěvník, stejně jako loni, našel snadno svoji část. Tři jasně definované pilíře se představí veřejnosti: FIBO Expert, FIBO Passion a FIBO POWER.

FIBO Expert je převázně určeno profesionálům z oboru, kteří chtějí získat rychlé informace z oblasti, která je konkrétně zajímá. Předvede tak ukázky inovací v oblastech: 

  • Tréninkové náčiní
  • Medicína
  • Firemní fitness
  • Wellness a krása
  • Sportovní výživa
  • Interiér
  • Služby
  • Skupinové lekce
  • Funkční trénink
  • Prodej

Největší plochu opět budou okupovat firmy s vybavením a náčiním pro fitness centra, které budou situovány zejména v halách 6 a 7.

 

Novinka: Firemní fitness v hale 8

Téma firemního fitness získá v letošním roce větší pozornost v rámci FIBO. Firemní fitness roste na významu, v rámci propagace zdravého životního stylu na pracovišti, zejména od té doby, co psychický zdravotní stav zaměstnanců velmi úzce souvisí s úrovní jejich fyzické kondice. Tato sekce bude upravena tak, aby přivítala vystavovatele jako jsou firemní sportovní kluby, konzultanty průmyslového managementu zdraví, firmy, které nabízí produkty a služby v oblasti ergonomie, výživě nebo školení konceptů, budování týmu a pobídek, fitness sdružení a zdravotních pojišťoven.

 

Rozhodně se bude i v letošním roce na co těšit. Sledujte naše novinky z veletrhu FIBO 2015 na www.fitnessbusiness.cz/fibo2015. Veškeré informace jsou také k dispozici v angličtině a němčině na webových stránkách www.fibo.de.

-red-
Foto: FIBO

 

Diskuze k článku: FIBO zahájilo prodej vstupenek a představilo novinky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 33 77%
Nelíbí 10 23%

Celkový počet hlasů: 43