Fitinn otevírá první pobočku v Praze

Rakouská síť low cost (tedy nízkonákladových) fitness otevírá svoji první pobočku v Praze-Holešovicích. Značka Fitinn, která byla svého času inspirací i pro obnovené Factory Pro, má svoje fitness centra již ve třech státech Evropy a uvádí celkem 90 000 členů. První pobočka byla otevřela v rodném Rakousku, následovalo Slovinsko a Slovensko. V Bratislavě byla síť úspěšná a tak bylo rozhodnuto vybudovat pobočku i v Praze. Otevření je plánované na pondělí 18. 11. 2013.

Fitinn, jako nízkonákladový koncept staví na nízké ceně měsíčního členského poplatku, který v případě ČR byl stanoven na 499 Kč měsíčně (při uzavření roční smlouvy). Nízká cena je vykoupená úměrným standardem. Tedy například za použití sprchy, zapůjčení zámku, ručník a další služby se platí navíc. Hlavní konkurencí tedy bude právě Factory Pro, nebo také síť Fitness BBC, která nabízí členství od 490 Kč a cílí na široké masy.

V nabídce Fitinn nebude chybět:

  • velkolepý prostor (nad 1000 m2) fitness a cardio značek Gym80 a Precor
  • tréninkový prostor pouze pro dámy s kruhovým tréninkem Fitinn Power Circle a samostatnou cardio zónou
  • solárim horizontální i vertikální
  • služby osobního trenéra (uvádí cenu 299 Kč za tréninkovou jednotku)
  • sprchy za poplatek
  • velkolepá otevírací doba 6 - 24 hod. každý den

V rámci předprodejní nabídky nabízí Fitinn při uzavření roční smlouvy členství do konce roku (cca 1,5 měsíce) zdarma.

Low cost koncepty jsou v posledních letech v zahraničí velmi oblíbené. U nás se staly výhodnou alternativou k některým fitness centrům s levným jednorázovým vstupem, které se však na trhu v posledních letech drží stále hůře. Uvidíme tedy jak bude nový hráč na trhu úspěšný.

-red-

Foto: Fitinn

Diskuze k článku: Fitinn otevírá první pobočku v Praze

Nevýhodná smlouva

Pojem "uzavření roční smlouvy" je zavádějící, neboť dle všeobecných obchodních podmínek (které mám k dispozici) taková možnost neexistuje - pouze smlouva na dobu neurčitou s možností výpovědi s 2 měsíční výpovědní lhůtou před uplynutím 1. roku a nadále po 6 měsících... Z nějakého důvodu nejsou smluvní podmínky dostupné na stránkách (nebo jsem je alespoň nenašel) . Proti personálu, vybavení ani prostředí nemám námitek, ale smluvní podmínky jsou z mého pohledu neférové a ke svým členům nevstřícné, a v kontextu s nimi není cena 499,- měsíčně zdaleka tak výhodná. Osobně dávám přednost vyšší ceně před zavazováním se pochybnými smlouvami... a věřte že nejsem sám :-)

velmi špatný přístup na pobočce v Holešovicích

Velmi špatný dívčí personál - líný,neschopný,drzí. Divím se,že rakouská firma tohle toleruje a ten vedoucí manager ,který vám není ani schopný něco vysvetlit tak to opravdu smutné.

Re: velmi špatný přístup na pobočce v Holešovicích

Nejhorší fitness v Praze, špína, neochotný personál. Nedoporučuji!!!

Re: Re: velmi špatný přístup na pobočce v Holešovicích

Z. Demlova: Špína? Tak to fakt ne :) tohle je jedno z nejčistších fitek, kde jsem kdy byla..personal je v pohodě, usměvavý a vždycky vyjdou vstříc..

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 30 71%
Nelíbí 12 29%

Celkový počet hlasů: 42