FitnessAction: Spojení bojové školy a tak trochu jiného fitness centra

Příběh FitnessAction uvedl v život nápad mladého příznivce bojových umění Roberta Svědíka a učitele bojových umění Wing Tsun Kung Fu a Latosa Escrima Břetislava Slánského otevřít první školu sebeobrany, která by umožnila studovat bojová umění neomezeně od rána až do večera. Nápad se povedlo zrealizovat, když se objevili prostory na Praze 4. A jelikož prostory byly více než dostačující, vznikla myšlenka více než posilovny, tedy FitnessAction, které otevřelo své brány na konci roku 2014.

 

Komunita, která inspiruje k pohybu

800 metrů čtverečních tak pojme bez problémů školu sebeobrany, dva sály na skupinové lekce, dvě solária a masážní místnost. "Snahou byl odklon od klasické činkárny, ostatně fitko se stroji tu ani nenajdete. Naopak se snažíme společně s našimi zákazníky vytvořit komunitu a lákat zejména na přátelské prostředí a prvotřídní služby," vysvětluje manažer provozu Filip Krusberský

Na vybavení se z části podílela firma FITBAU, které zajistila některé pomůcky a vybavení. Povrch cvičebních ploch je z materiálu TARAFLEX, který se běžné používá ve velkých sportovních halách. Z vybavení pak nechybí  BOSU , TRX, Aquahit, Gun-ex a mnohé další. 

Na první pohled by se mohlo zdát, že centrum je určené primárně sportovcům. Nicméne Filip Kursberský upřesňuje: "Chceme opravdu vytvořit komunitní prostředí. Zacvičit si k nám může přijít celá rodina, od nejmladších potomků, maminek s dětmi, začátečníků až po sportovce, či seniory, na které se také cíleně zaměřujeme." Za pravdu mu dává nabídka centra, kde nechybí lekce jako body styling, Bosu, Spartan Kids, cvičení pro těhotné, či maminek s dětmi, nebo pak funční trénink, TRX, Pump It, či seniorské cvičení 65+ a mnoho dalších.

Aby centrum dosáhlo svých cílů, které si předsevzalo, bylo tomu uzpůsobeno i zázemí a šatny, které mohou působit naddimenzovaně. "Ze svých zkušeností vím, že zákazník centrum hodnotí i z pohledu prostoru v šatnách, či úklidu. Proto jsme se snažili nic nepodcenit," uzavírá Filip Krusberský.

Více informací najdete na www.fitnessaction.cz.

 

-red-
Foto: FitnessAction

Diskuze k článku: FitnessAction: Spojení bojové školy a tak trochu jiného fitness centra

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tato novinka?

Líbí 32 76%
Nelíbí 10 24%

Celkový počet hlasů: 42