Internetová televize Jogavirtual.cz spuštěna

Známý instruktor powerjógy Václav Krejčík přichází s novinkou, jógovou a kondiční on-line televizí. Na portálu Jogavirtual.cz naleznete v různých sekcích několik hodin cvičení jógy s prvotřídními instruktory. Lekce trvají od 15 do 90 minut a zahrnují většinu stylů jógy.

Václav Krejčík není v oblasti cvičebních videí žádným nováčkem. Byl jedním z prvních instruktorů, kteří se podíleli na boomu cvičebních videokazet a později DVD. Má za sebou celou řadu DVD s různými styly jógy a cvičení a z toho ve větší část je možné shlédnout také prostřednictvím Jogavirtual.cz
 „Vyzkoušet si můžete antistresové cvičení, dechové programy, hathajógu, powerjógu, vinyasajógu, aštangajógu, kondiční a hubnoucí cvičební programy nebo třeba speciální lekce vitální jógy pro ženy,“ říká Václav Krejčík, který se do nového projektu on-line televize vrhnul s maximálním úsilím.  

Jógu Virtual můžete sledovat také přes tablety nebo telefony. Od dubna bude nasazena exklusivní lekce Powerjóga CORE – správné držení těla, zdravý jógový pohyb a síla středu těla. Od května se mohou těšit všichni ti, koho bolí záda. Lekce Jóga pro zdravá záda s Jakubem Šambergerem se věnuje právě těmto partiím. Více informací na www.jogavirtual.cz.

Diskuze k článku: Internetová televize Jogavirtual.cz spuštěna

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek