Košice mají svůj luxusní klub

V košickém centru OC Optima otevřelo v květnu své nové luxusní prostory 3ple wellness - fitness centrum. Klienti se mohou těšit na překrásné wellness na více než 400 m2 s pěti saunovými komorami, kneippovým chodníkem, prostorným jacuzzi bazénem a množstvím odpočinkových míst. V prvním patře pak čeká velkorysé fitness s množstvím kardio strojů, ale i silovou zónou a funkčním tréninkem. Vybavené je stroji Panatta z nejvyšší linie XP Lux a kardiu z řady Pininfarina Gold. Celé centrum je řízeno softwarem pro fitness a wellness centra CLUBSPIRE od brněnské firmy INSPIRE.

3PLE Centrum je založeno na klubovém principu, s cenou členství od 50 do 90 EUR měsíčně, a nadstandardním přístupu personálu. Služby klubu lze však také využít uhrazením jednorázového poplatku 2,50 - 3 EUR za skupinové cvičení, 6 EUR za fitness, či od 18 EUR za wellness.

Skupinové lekce jsou směsí originálních typů jako například Wake Up, Forever Young, Be Fit, Lady Work, T.N.T., ale také tradičních lekcí jako Zumba, či Port de Bras.

Pro komunikaci využívá centrum jednoduché "Ty", cílící na osobnost klienta, či člena. 

Součástí kampaně před otevřením byly také originální videoshoty:

Více informací o klubu najdete na www.3plecentrum.sk, nebo Facebooku www.facebook.com/3plecentrum.

 

-red-
Foto: 3PLE Centrum

 

Diskuze k článku: Košice mají svůj luxusní klub

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 33 72%
Nelíbí 13 28%

Celkový počet hlasů: 46