Les Mills už i ve World Classu

Česká pobočka mezinárodní sítě World Class je další po síti Holmes Place, kdo se rozhodl jít cestou skupinových cvičení od Les Mills. Nově tak od tohoto víkendu v jejich rozvrhu najdete cvičení typu Body Pump, Body Combat, CXWORX a další autorizované lekce. 
Je vidět, že na našem trhu opravdu lehce přituhuje, protože systémy typu Les Mills stojí nemálo peněz a to jak za školení vlastních instruktorů ale zejména na licenčních poplatcích pro samotné fitness. Návratnost systému typu Les Mills je pak vždy na snadě a po vzoru Holmes Place, je těžké udržet a kvalifikovat své lektory, když cena za jedno školení se pohybuje pod deset tisíc korun. 

Úspěch značky Less Mills tak závisí na jeho schopnosti dostat se do více fitek, v tuto chvíli alespoň v Praze, aby lektoři, kteří si školení zaplatí sami, našli vůbec uplatnění. V tuto chvíli jsou však zprávy z trhu takové, že většina ostatních větších hráčů je spíše zdrženlivá a snaží se spíše odlišit, než nabídnout to samé co již před měsíci zavedla konkurence. 

Sám jsem tedy zvědav, jak Les Mills v Českých luzích a hájích dopadne a zda to nebude spíše tak trochu bublina, která dříve či později splaskne.

 

Karel Jarušek, Fit Academy, www.fitacademy.cz/consultancy

Diskuze k článku: Les Mills už i ve World Classu

Les Mills

Dobrý den,
mohli byste mi prosím zaslat více informací o tom, jak se stát instruktorem v programu Les Mills a co vše to obnáší? Jakým způsobem a hlavně kde probíhá školení instruktora pro program Les Mills?Děkuji za odpověď

školení

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se stát intruktorem CXWORX, můžete mi napsat nějaké inof, webové stránky, atd. Děkuji.

Re: školení

Dobrý den,
taky by mě zajímalo, jak se můžu stát instruktorem.Děkuji

Přidat nový příspěvek