Meziměstí na Náchodsku má nové centrum

V téměř třítisícové obci Meziměstí na Náchodsku, vyrostlo zbrusu nové centrum. Bylo by chybou o něm psát jako o fitness, nebo o sportovním centru. Toto centrum je totiž daleko více komplexní. Centrum Walzel, známé také jako Walzlovka je bývalý tovární objekt. Díky citlivé rekonstrukci z něj vzniká projekt, který si zaslouží označení multifunkční. V rámci projektu centra návštěvníci najdou služby od konzumu, přes střelnici, lezeckou a boulder stěnu, gastronomické služby, bowling, ale také solnou jeskyni a v neposlední řadě fitness a cvičební sál.

Fitness nabízí profesionální vybavení od firmy Fitbau, konkrétně:

  • Posilovací a cardio stroje značky Impulse
  • Kotouče a jednoruční činky Arsenal
  • Doplňky od značky Jordan
  • Podlahy Sportec
Centrum nasadilo na svůj region odvážnou cenu začínající na 100 Kč za vstup, s možností zakoupení měsíční až roční permanentky za výhodnější ceny. Za tuto cenovou politiku dáváme plus, neboť u nových center ani v menších v regionech nemá, z ekonomického hlediska, smysl cenu dlouhodobě držet pod hodnotou stokoruny.
Dlužno dodat, že zákazníci v rámci prvotní marketingové akce, mají celý tento týden možnost vyzkoušet služby fitness centra za polovinu.
 
Více informací a kontakty jsou k nalezení na www.walzel.cz/posilovna
 
-red-