Mistr světa ve shybech otevřel vlastní fitness

Jan Kareš je většině fitnessové populace známý. Český mistr světa ve shybech a rekordman Guinessovy knihy rekordů, lezec a "fitness freak" v jedné osobě se osamostatnil. Do nedávna působil ještě ve fitness klubu Cybex v hotelu Hilton, přičemž v říjnu otevřel své vlastní prostory v Týnské ulici v Praze.

Jan Kareš Fitness není tak úplně tradičním fitness centrem. Spíše individuální přístup a opravdu funkční trénink je to, co jeho majitel i celý tým může nabídnout. Klubové prostředí s VIP péčí o klienta s levným trenérem, ručníky a dokonce i s ovocem a vodou s citronem v ceně, jsou tu standard.

Na ploše 420m2 se nachází celkem 3 sály. Jeden ze sálů je pak pojmenován 3D a je speciálně navržen ke cvičení jakéhokoliv typu tréninku, včetně skupinového, a to od začátečníků až po vrcholové sportovce všech odvětví. Jak k tomu dodává sám Jan Kareš: "Takový sál v Praze není."
Vše není, jak by se mohlo zdát, jen o pohybu. K dispozici jsou i masáže a sauna.

Nové fitness je vybaveno stroji značek Life Fitness, Schwinn, Nautilus, True a Teca které pro tento prostor dodávala firma Fitness Solutions.

Hlavní myšlenkou je dobrý pocit klienta, že může cvičit v bezstresové atmosféře. Sortiment i cena osobních tréninků od 100 do 500 Kč tomu má pak napomoci. A aby byl klient bez stresu, je třeba, aby podobně na tom byl i personál. Osobní trenéři tak neodvádí žádnou částku fitku a proto cena zůstává nízká. Trenér tak může poskytnout dobrý poměr cena vs. výkon. 

Webové stránky byste zatím hledali marně, budou spuštěny až 26. 11. 2013. Jediné informace najdete na Facebooku: Jan Kareš Fitness

-red-

Foto: Jan Kareš Fitness

Diskuze k článku: Mistr světa ve shybech otevřel vlastní fitness

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 47 77%
Nelíbí 14 23%

Celkový počet hlasů: 61