Novinky na fitness trhu - Kolo RealRyder

Možná jste ho už zaregistrovali na podzimním veletrhu Fitness Expo v Praze. Pokud ne, neměli byste si ho nechat ujít. A o čem že je řeč? O kole RealRyder, které imituje jízdu na skutečném kole. 

Real ryder má unikátní nastavitelný rám, který umožňuje řídit vsedě i ve stoje, naklánět se do stran až o dvacet stupňů, a cítit se jako na skutečném silničním kole. Ničeho se nebojte, kolo je pevně stavěné, takže vyklopení do strany vám nehrozí. Není to jen šlapání, řízení, naklánění, vyvažování, ale i duševní účast a emocionální vzrušení z opravdové jízdy. Nezapojujete jen nohy, ale i břicho, boky, tricepsy. Při jízdě na real ryderu musíte zapojit i mozek. Budete mít pocit jako při opravdové jízdě, zapojíte více svalových skupin a kalorie budou pálit samy. 

Bude vás to bavit, říká distributor 
Přístroj je určen všem, koho baví jízda na kole. Je vaším koníčkem cyklistika nebo jen rekreační jízda lesem či po silnici? Tak právě vám je real ryder určen – můžete si na něm užívat, když je venku vichřice a vy nechcete týrat ani sebe, ani svého milovaného dvoukolého oře. Zároveň je to vynikající a zábavné kondiční cvičení, při kterém zapojíte velké svalové skupiny, procvičíte rovnováhu a zhubnete.

Tolik stránky českého distributora. Zajisté hned nepůjdete a nevyházíte svá stávájící indoorcyclingová či spinningová kola. Ale určitě doporučuji tuto novinku minimálně vyzkoušet. Veškeré další informace o tomto produktu najdete na stránkách https://www.realryder.cz/. Distributorem pro ČR a SR je BOHEMIAFIT.

Sám jsem zvědav, zda a v jaké míře se podaří tomuto novému produktu nejen na našem trhu prosadit. Určitě to nebude tak velký hit jako třeba ZUMBA, na druhou stranu, pokud se podaří přesvědčit majitele a provozovatele fitness, může to být hit trvalý. Jediné v čem vnímám problém není rozhodně cena, která je standardní na takovýto produkt, ale spíš nárok na provozovatele, aby naučili kolo používat klienty.

Karel Jarušek, Fit Academy, www.fitacademy.cz/consultancy

Anketa

O jaké investici aktuálně uvažujete?

jiné 11 16%

Celkový počet hlasů: 70