Pořiďte si vlastní podnikání ve fitness snadno a rychle!

Možnosti podnikání ve fitness oblasti jsou dnes velmi široké. Jednou z těch nejnovějších a technicky nejpokročilejších je EMS trénink. Tato forma tréninku využívá elektrické impulzy o patřičné intenzitě a zvyšuje tak celkový efekt. Ten je navíc u 20 minutového tréninku v rychlejších příjmech a návratnosti investice do tohoto typu podnikání.

Na trhu je řada značek, která vybavení pro EMS trénink dodává. Jednou z nich jsou přístroje značky Xbody, kterými je vybavené například moderní studio Body Diamond v Brně.

Jeho majitel shrnuje výhody EMS tréninku: „Doba tréninku je výrazně zkrácená (20 minut) oproti běžnému tréninku, což pro klienty znamená úsporu času a pro provozovatele pak více klientů za danou časovou jednotku. Navíc v běžném tréninku člověk zapojí maximálně 30 % svalstva, kdežto u tréninku s využitím EMS až 90 % svalstva.“ Mezi další výhody pro klienty patří také až 10x vyšší efektivita tréninku, zdravotní a rehabilitační účinky, lépe trénované srdce, až 5x rychlejší úbytek tuku, či osobní přístup ke klientovi.

 

Pro budoucí provozovatele EMS studia je několik možností podnikání:

  • Otevření vlastního studia (nevýhodou mohou být velké vstupní náklady, pomalejší rozjezd a nutnost „vyzkoušet“ vlastní formu marketingu, zajistit veškeré hygienické a další normy, na druhé straně s výhodou vlastní nezávislosti)
     
  • Otevření studia pod franšízovou značkou (nevýhodou mohou být větší vstupní náklady a pravidelné odvádění franšízového poplatku, kompenzované nejen marketingovou podporou ze strany master franšizanta)
     
  • Převzetí již fungujícího studia (kde je zejména výhodou již fungující klientela, marketing, zkušenosti dosavadního majitele, avšak nemusí být k dispozici studio ve vámi vybrané lokalitě)

 

Body Diamond je v provozu od roku 2014. V Brně bylo otevřeno jako 1. svého druhu a v současné chvíli oslovuje zejména klientelu ve věku 25 - cca 60 let, častými návštěvníky jsou i cizinci, kteří znají technologii EMS především ze západních zemí, kde je toto cvičení velkým hitem. Poslední dobou se stává stále zajímavější a atraktivnější. O tento druh cvičení je zájem a od svého otevření má rostoucí tržby. Právě Body Diamond je nyní k prodeji pro případné zájemce, navíc se zkušeností v oboru, vybudovanou klientelou, zavedenými procesy a schválenými hygienickými a ostatními normami.

Důvod prodeje vysvětluje majitel: „Fitness studio musí řídit někdo, kdo se mu bude věnovat a pracovat na jeho dalším rozvoji a také na podpoře rozvoje celé značky. U mne, jakožto současného majitele, to z pracovních a časových důvodů nyní není možné, čímž fitness nedosahuje takových výsledků, jakých by mohlo při svém potenciálu dosáhnout.“

Studio sídlí v přímém centru města, je moderně vybavené pro osobní trénink EMS na ploše 80 m2, s uzavřenými pracovně právními vztahy se spolupracovníky, které může budoucí majitel převzít. Současný majitel předá veškeré informace případným zájemcům o studio nebo o samotnou technologii. V případě zájmu jej kontaktujte na telefonu 721 550 812, nebo e-mailu info@bodydiamond.cz.

 

PR
Foto: Body Diamond Brno

Mám zájem o více informací k prodeji Body Diamond

Váš formulář bude odeslán přímo vlastníku studia.