PULSE Wellness & Fitness otevírá dnes v Benešově u Prahy

Další z řady fitness a wellness center, které se budou otevírat na podzim, otevřel své brány právě dnes v Benešově u Prahy. Jeho název nese jméno PULSE Wellness & Fitness

Služby, které nabízí jsou ve velkolepém pětipatrovém prostoru areálu "U bejkárny", s výhledem na Benešov, například z vířivky v posledním patře. Centrum funguje pouze na bázi klubového členství. Ostatně jeho zakladatelé mají s provozováním klubových fitness velké zkušenosti. Členství slibují v ceně již od 399 Kč měsíčně.

Prostor o celkové rozloze 2000 m2 bude rozdělen takto:

  • Přízemí: Silové fitness + recepce + kavárna
  • 1.patro: Fitness + kardio + funkční zóna
  • 2.patro: Dětská školka - Hlídání dětí
  • 3.patro: Šatny + společná sauna
  • 4.patro: Sály na skupinové lekce + Masérna
  • 5.patro: VIP Wellness Zóna (vířivky + pool + sauna a pára)

Chybět tedy nebudou ani služby wellness, které budou dostupné ve formě VIP členství, nebo bude možné si mimo provozní dobu wellness pronajmout pro privátní využítí. Ostatně provozní doba je také velkorysá, přičemž začíná už od 6 hodin ve všední dny a končí ve 23 hodin. Provozovatelé tak počítají s faktem, že nemalou část návštěvníků budou tvořit klienti dojíždějící za prací do Prahy.

Velkou výhodu tvoří samostatné patro dětského koutku, který je zde však pojmutý jako školka, kde se děti budou dále vzdělávat a samozřejmě si hrát.

Nezbytné jsou také služby osobních tréninků, výživového poradenství, či analýzy skladby těla, chybět nebude ani kavárna a bar.

PULSE Wellness & Fitness chystá také na 21. 9. slavnostní otevření. 

Foto: Pulse Wellness & Fitness