RealRyder zaujal autory Jste to, co jíte

Dnes večer vyjde prémiový díl pořadu Jste to, co jíte na TV Prima. Autoři tentokrát natáčeli v Centru nových sportů v Hradci Králové. Účastník pořadu Roman sice v tomto centru využíval ke své změně převážně HEAT. Autory programu však zaujalo balanční indoor cyclingové kolo RealRyder ABF8. Bude tedy v pořadu ukázka lekce na tomto kole a jeho představení. Proč a jaké jsou jeho výhody oproti běžnému spinningovému, či indoor cyclingovému kolu, se můžete dozvědět ve čtvrtek 10. 5. na TV Prima. Záznam najdete na https://play.iprima.cz/all/250955/all (cca 26. minuta).

V čem je balanční kolo RealRyder tak unikátní?
Rozdíl spočívá právě ve slově "balanční". Na běžném kole venku se zapojí široká skupina svalů, včetně hlubokého svalstva páteře a celé břicho. Tvůrci RealRyderu se snažili to samé přenést do spinningových sálů. RealRyder je tak první a jediné indoor cyclingové kolo, které simuluje natáčení do stran jako při zatáčení na běžném outdoor kole. Nemluvě o tom, že jízda na balančním kole RealRyder ABF8 je daleko větší zábava, lze výhody shrnout do tří bodů:

  • Více druhů pohybu
  • Více zatěžovaných svalů
  • Více spálených kalorií

Kola RealRyder mohou bojovat s nízkou návštěvností spininngových a indoor cyclingových center v konkrétním kraji. Výhodou také je, v případě jejich zakoupení, široký balíček služeb, který zahrnuje vyškolení, či přeškolení lektorů, servisní zásahy a dalších doplňky v ceně. V neposlední řadě lze poskytnout exkluzivitu v daném městě, či okrese a stát se tak exkluzivním centrem ve svém okolí. To se vám se spinningem, či cyclingem nestane. Provozujete-li již HEAT program, je určitě balanční kolo RealRyder jako další skupinová aktivita vítaným doplňkem. 

 

Pro více informací a ukázkovou lekci pro vaše centrum, kontaktujte Fit Academy, tel.: 602 777 654, nebo kontakt@fitacademy.cz, nebo přímo výhradního distributora Spherex s.r.o., tel.:tel.: +420 775 977 717, nebo info@realryder.cz.