Rimini Wellness s náloží energie letos v červnu

V červnu to začíná. Co? Letošní ročník Rimini Wellness slibuje nálož energie, ale také mezinárodní účast na svém 11. ročníku. Konkrétně od 2. do 6. června se na výstavišti Rimini Fiera představí show, letos ve stylu New York City.

Co bude letos nového

Jako každý rok i letos slibuje program zcela nabitý oblíbenými typy lekcí, ale také výraznými novinkami. Představí se Reggaeton Fitness, exkluzivní nový hudebně fitnessový projekt, složený z aerobiku, úžasných choreografií spojujících rytmy reggeaton a energetický hip hop, kombinovaný se smyslností salsy a bachaty.
Další novinkou bude Onekor Fitness, snadno využitelný tréninkový program vytvořený Joan Altisen ve třech různých pre-choreografických verzích. Ty tvoří neobvyklou hravou kombinaci hudebních a tanečních kroků. Obsahují NRG, Onekor trénink se stepem, Move, který je vytvořen pro tanec a Skulpt pro milovníky závaží.
Na Rimini Wellness bude představena široká řada nových produktů, počínaje disciplínami, které vyžívají vědy o biomechanice a úžasných posturálních technik, odnoží jógy, pilates a prvků flexibility.
A to stále není vše. Ukázky světových předpremiér pokračují s programy pro posturální gymnastiku kombinující pohyb, synergii a integraci a programy zaměřenými na rozvoj funkční mobility. Představí se Equilibrium a Power Flow, acrobatické pilates programy jako Akropilates, které se cvičí v párech, nebo BBT – Ballet Bar Training, aktuálně nejvíc populární tréninková metoda z New Yorku, která je inspirována baletem a disciplínou par excellence: tyčí.
Tyč je také využívána pro nový The Corebar, kompletní aktivitu uvedenou v Norsku. Vytvořila ji Anita Tonne, která je v Itálii známá také jako revolucionářka ve světě fitness. Intervalový tréninkový systém je založený na použití speciálně navržené tyče s množstvím barev a závaží, které je využíváno k udržení páteře ve správné pozici při provádění pohybu.

 

Co, kde a jak

Rimini Wellness bude okupovat celé expo centrum s 16 halami a cvičením uvnitř i venku, jak už je zvykem z předchozích ročníků. Letos je skvělou zprávou také přímý let do Rimini z Prahy, který nabízí společnost SmartWings a cena začíná již cca na 4000 Kč za zpáteční letenku.
Více informací o vstupenkách a veletrhu na https://en.riminiwellness.com, a v češtině také na těchto stránkách.

-red-
Foto: Rimini Fiera a vystavovatelé Rimini Wellness 2016