Run of Life Challenge - běhejte pro dobrou věc

Náš portál se rozhodl podpořit dobrou věc a proto jsme se stali partnery Run of Life běhu. Nejen, že se rozběháte a můžete vyhrát ceny, které jsme věnovali, ale také, pokud nás bude 500, občanské sdružení Like for Life vysadí 50 živých stromků.

Jaro je tady! a vybízí k aktivitě. V ulicích se už objevili první sportovci, kteří zavětřili příležitost protáhnout po zimě zatuhlé svaly. Ať trénují na maraton, nebo jen pro radost pobíhají v parcích, kolem rybníků nebo přímo v ulicích města, všechny je spojuje radost z pohybu.

Občanské sdružení Like for Life chce, aby lidé po zimě rozhýbali svá těla a zkusili si běhání zamilovat.  Proto pro všechny milovníky pohybu a zdravého životního stylu pořádá běžeckou soutěž „Like for Life – Run of life.“   Soutěž trvá po celý květen na webu www.endomondo.com. Stačí uběhnout nejvíce kilometrů, dát Like for Life a hlavní výhra je vaše!

Sponzor soutěže věnuje běžci s největším počtem naběhaných kilometrů značkové sportovní hodinky Kyboe, druhý v pořadí se může těšit na hrudní pás MiniCardio eco a třetí úspěšný běžec či běžkyně obdrží Plug-in pro iPhone i s hrudním pásem.

Nebudete první? Nevadí.

Pozvěte vaše přátele, aby soutěžili s vámi! Pokud se zúčastní víc než 500 běžců, v Like For Life  nechají vysadit 50 živých stromků. Tak přemluvte kamarády a makejte na sobě pro dobrou věc.

Více o pravidlech soutěže se dozvíte na www.facebook.com/LIKEFORLIFE.


-red-