Šípková otevřela Daily Fitness v Praze-Bohnicích

Tým kolem Olgy Šípkové, otevřel již třetí fitness centrum v Praze. Po Kongresovém centru, Family Fitness na Zličíně, přichází na řadu Daily Fitness v nově otevřeném obchodním centru Krakov. Na své si tak přijdou i zákazníci v pražských Bohnicích. 

A že je na co se těšit. Olga Šípková a její tým poskytují velkolepý prostor v tomto obchodním centru. Využili z části koncept, který se jim osvědčil již na Zličíně, ve Family Fitness. Sází tedy na širokou řadu skupinových lekcí, které poskytují ve 3 sálech od lekcí H.E.A.T., přes styly Body&Mind, lekce Bosu, Funkční trénink a nechybí ani lekce taneční (Zumba, Port de Bras a jiné). Nabídku lekcí pak doplňují cvičení pro maminky i s dětmi. Co zde však nenajdete, je Spinning. 

Bohatě vybavené fitness a cardio zónu od značky Star Trac doplňuje také funkční zóna FTS, kde je možné vést i skupinové lekce TRX, či funkčního tréninku.

Nabídku pak uceluje možnost využití solária, nebo strojů VacuShape.

Olga Šípková své centrum otevřela 1. 11. 2013. Veškeré informace jsou dostupné na webu: www.sipkova.cz/daily-fitness/.

Diskuze k článku: Šípková otevřela Daily Fitness v Praze-Bohnicích

Olga je predrazena

No nevim, za ty ceny, to asi moc lidi nenalaka. Taky tam ma porad prazdno...
Ted treba udelali novorocni "akci", ale pritom ceny zustaly stejne, jenom umele navysili puvodni cenu (smlouva na rok, mesicni pkatba pouze za posilku 1200,- ??!!). Dekuji, nechci

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 34 69%
Nelíbí 15 31%

Celkový počet hlasů: 49