Staňte se zakládajícími členy České komory fitness

Věříte v český fitness byznys a rádi byste ho podpořili? Protože jedině tak se nám ho společně podaří pozvednout a můžeme z toho prosperovat všichni. Nejspíš jste už slyšeli o projektu "Česko se hýbe". Druhým krokem je právě založení České komory fitness a otevření Českého registru fitness profesionálů. 

Níže si můžete přečíst dopis od Jany Havrdové, prezidentky a manažerky Českého svazu aerobiku - FISAF:

 

Vážení majitelé klubů, školitelé, instruktoři a další profesionálové činní v českém fitness industry.
 
V rámci pilotní Sektorové dohody veřejné zakázky Národní soustavy povolání bych Vás ráda pozvala ke Kulatému stolu českého fitness industry,
 
který se bude konat dne 16.9.2011 od 15:00 do 18:00 hod v Charvátově sále 3. Interní kliniky 1.LF UK, U nemocnice 1, Praha 2.
 
Český fitness sektor má celou řadu vynikajících profesionálů, sportovních klubů a fitness center, školících center i výrobců, dovozců a prodejců fitness vybavení na nejvyšší světové úrovni. Bohužel zatím nejsme schopni táhnout za jeden provaz a společně budovat vysokou prestiž našeho sektoru tak, jak je uznávána v celé řadě zemí Evropy i světa. Evropský fitness průmysl má roční obrat 22 miliard Euro (pro porovnání fotbal „pouhých“ 12 miliard) a patří mezi uznávané oblasti národních hospodářství, která má za úkol zejména propagaci pravidelné fyzické aktivity jako prevenci celé řady civilizačních onemocnění. Existuje celá řada důkazů, že tak můžeme našemu hospodářství a zejména oblasti zdravotnictví ušetřit nemalé prostředky na zdravotní péči.
 
A právě proto vznikla iniciativa Česko se hýbe, která si dala za jeden z hlavních cílů propagaci fitness na lékařský předpis. Ti z Vás, kteří zatím nejsou do celorepublikové kampaně zapojeni nabízím informace na stránkách www.ceskosehybe.cz . Zde naleznete více informací i o odborné konferenci „Pohyb a jeho přínosy pro zdravé i nemocné aneb jak rozhýbat celé Česko“, která Kulatému stolu předchází, a to  od 9:00 do 14:00 hod na stejném místě.
 
Program Kulatého stolu přikládám do přílohy tohoto mailu a moc prosím o potvrzení Vašeho zájmu zúčastnit se tohoto důležitého jednání na moji adresu jana.havrdova@fisaf.org. Stačí do těla mailu uvést příjmení a jméno, klub nebo společnost, kterou zastupujete, a počet osob (maximálně 2). Vzhledem k tomu, že jedním z důležitých cílů Kulatého stolu je podpis Sektorové dohody a Zakladatelské listiny České komory fitness, je nutné, aby zástupce Vašeho klubu nebo společnosti byl osobou oprávněnou jménem společnosti jednat. Po obdržení Vaší přihlášky ke Kulatému stolu Vám obratem potvrdím, zda Vaše přihláška byla přijata. Konečný termín přihlášek je 31.8. 2011, nicméně přihlášky budou přijímány pouze do naplnění kapacity Charvátova sálu.
 
Těším se na osobní setkání s Vámi, čeká nás zcela jedinečný moment v historii českého fitness průmyslu, budu moc ráda, když se této události přímo zúčastníte.
 
V případě jakýchkoliv otázek či připomínek mne prosím kontaktujte kdykoliv.
 
Mgr. Jana Havrdová, Prezidentka a manažerka reprezentace
 
 
 
 
 
 
 

Diskuze k článku: Staňte se zakládajícími členy České komory fitness

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Je pro vás toto info přínosné?

Neutrální 10 18%

Celkový počet hlasů: 55