Svátek Zumby, tance a wellness už 24. 5. v Praze

V sobotu 24.5. 2014 se v O2 areně v Praze uskuteční již 13. ročník největší aerobic a fitnessdance party ve střední Evropě - Reebok WELLNESS MARATHON.
Tento rok se na stage O2 areny vrací Beto Perez, zakladatel světového fenoménu Zumba a fitness celebrita. Beta uvede skupina “předskokanů” European Beto Team složená z 30 nejlepších evropských lektorů Zumby. Své evropské fanoušky potěší zakladatelka Piloxingu a trenérka hollywoodských hvězd Viveca Jensen a také miláček publika Alejandro Angulo přinášející Salsation, oblíbený styl posledních ročníků akce. Absolutní novinkou Reebok WELLNESS MARATHON 2014 je aktuální hit Masala Bhangra, prezentovaný Tinou a Dennisem Thomsen v rámci celosvětového turné. Aerobic zastoupí populární dvojice Roman Ondrášek a Lenka Velínská.

Nedílnou součástí Reebok WELLNESS MARATHON jsou edukační workshopy představující současné novinky a trendy (Insanity, Cross-Fit, Jumping, Fit & Funky, Rubber Fitness, Refit Revolution, Reebok Jóga, Aerobic Dynamic Kickbox, Afro Fitness, Port de Bras a další) a prodejní wellness výstava výrobků a služeb. Účastníci akce se mohou mimo jiné těšit na módní show Reebok a tombolu, ve které se mezi dalšími hodnotnými cenami objeví dárky z nové sportovní kolekce této značky, která se stala generálním sponzorem akce.

O skvělou atmosféru O2 areny a pohodovou náladu všech 3 000 účasníků akce se postará kubánský DJ ELIER. Po skončení programu v O2 areně následuje After Party v OC Harfa s autogramiádou účinkujících hvězd akce.

Pokud chcete ochutnat atmosféru z loňského ročníku, podívejte se na video:

 

Exkluzivní prodej vstupenek na Reebok WELLNESS MARATHON 2014 již probíhá na všech terminálech Sazka Ticket nebo na www.sazkaticket.cz K dnešnímu dni zbývá posledních 1000 vstupenek.

 

Ceny vstupenek:
- Základní vstupenka: 999 Kč
- Věrnostní vstupenka: 750 Kč


Program HLAVNÍ STAGE - O2 areny:
11:00 - European BETO TEAM & DJ ELIER
11:30 - BETO PEREZ - ZUMBA MASTERCLASS
13:00 - VIVECA JENSEN – PILOXING SHOW TEAM
14:00 - ALEJANDRO ANGULO – SALSATION DANCE
15:00 - TINA & DENNIS THOMSEN – MASALA BHANGRA
16:00 - ROMAN ONDRÁŠEK & LENKA VELÍNSKÁ - AEROBIC
17:30 - AFTERPARTY - OC HARFA – AUTOGRAMIÁDA HVĚZD

 

V příštím týdnu přineseme rozhovor s organizátorem Wellness Marathonu Michaelem Zímou. Do té doby veškeré informace najdete na: www.wellnessmarathon.cz

 

-red-

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 29 73%
Nelíbí 11 28%

Celkový počet hlasů: 40