T-Club v Ústí změnil kurty na luxusní fitness

V listopadu otevřel T-Club v Ústí nad Labem zcela novou moderní posilovnu kompletně vybavenou stroji Panatta. Ta obsahuje na ploše 300 metrů čtverečních celkem 33 strojů, rozsáhlou kardio zónu s běžeckými trenažéry, eliptickými trenažéry, horizontálními koly a veslařským trenažérem. Činková zóna je pak vybavena jednoručními činkami až do 50 kg. Posilovna vznikla přestavbou tenisových kurtů a vyžádala si rekonstrukci o okolních prostor jako je třeba recepce.

T-Club nabízí v hlavním městě ústeckého kraje služby ve dvou centrech, na Krásném Březně a v Bukově. Nová posilovna byla vybudována v Krásném Březně. Celé centrum nabízí také sportovní vyžití v podobě skupinových lekcí, HEAT programu, badmintonu či beach volejbalu.

Majitelé se rozhodli k odvážnému kroku. Do konce roku v rámci nalákání nových zájemců zavedli vstup za 99 Kč a zvýhodněnou cenu členství. Od 1. ledna centrum přechází pouze na klubové členství (s výjimkou míčových a raketových sportů). Centrum si zavedení klubového členství vyzkoušelo již přes léto a pokračuje v tom i do konce roku. Od roku 2015 se však chce svým členům více věnovat a tak klubový systém vyhrál nad kombinací vstupů a permanentek.

Nalákat se bude snažit také na funkční zónu, která bude postupně vybudována, výhodné balíčky členství, individuální přístup či komplexní služby v oblasti fitness a zdravého životního stylu, či pravidelné kurzy a workshopy.

Více informací o klubu a fitness najdete na: www.tclub.cz/fitness/


-red-
Foto: T-Club, Panatta

Diskuze k článku: T-Club v Ústí změnil kurty na luxusní fitness

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tato novinka?

Líbí 27 73%
Nelíbí 10 27%

Celkový počet hlasů: 37