Technogym se stal hlavním dodavatelem pro olympiádu Rio 2016

Tradiční fitness centrum pro olympijské sportovce v Rio de Janeiro v roce 2016 vybaví opět značka Technogym. Ten aktuálně uzavřel výhradní dodavatelskou smlouvu a pošesté se tak objeví v olympijské vesnici. V předchozích letech se na zařízeních této značky mohli olympionici připravovat například Sydney v roce 2000, v Aténách, Turíně, či Pekingu. Poslední zastávkou pak byl Londýn v roce 2012.
V čem je tento kontrakt zajímavý? Technogym vybaví nejen hlavní tréninkové centrum v olympijské vesnici v Barra da Tijuca, přístupné pro všechny atlety. Ale otevře také 15 tréninkových a „zahřívacích“ zón, specificky designovaných pro jednotlivé soutěžní disciplíny.

 

1000 strojů pro tréninkové centrum v Riu

Carlos NuzmanDodavatel očekává, že dodá 1000 kusů strojů a instaluje systém digitální cloud platformy Mywellness, která umožní sportovcům propojit hodnoty a výsledky z jednotlivých strojů přímo do jejich mobilních zařízení a lépe tak propojit jejich trénink. V rámci dodávky také počítá s poskytnutím 50 atletických trenérů, stejně jako přidružených služeb, tedy návrhu fitness centra a technických služeb.

Vybavení takového centra je teprve na počátku a bude, podle prezidenta organizačního výboru Rio 2016, Carlose Nuzmana vyžadovat úzkou spolupráci v nejbližších dvou letech.
 

-red-
Foto: Technogym

 

Diskuze k článku: Technogym se stal hlavní dodavatelem pro olympiádu Rio 2016

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek