Tři nová fitness centra s konceptem milon circle

Po Olomouci je nyní milon circle i v Brně a Praze. Robert Kantor, zakladatel Kantor Fitness, se rozhodl nabídnout v Brně - Králově Poli unikátní tréninkový koncept milon circle.

„Po dvou letech nabízení úspěšného konceptu Kantor training s funkčním tréninkem byl čas přinést něco extra, něco nového," říká Robert Kantor. V průběhu posledních tří týdnů otestovalo tento koncept více než 100 lidí a reakce byly velmi pozitivní. Po červnové návštěvě Omega centra sportu a zdraví se Robert Kantor rozhodl pořídit koncept milon circle.

„Věřil jsem, že milon circle může přinést nové a jiné klienty, ale po posledních třech týdnech jsem ještě více překvapen pozitivní zpětnou vazbou a dokonce jsme už prodloužili otevírací dobu.“ Kantor Fitness získal více než 250 potenciálních klientů už měsíc před instalací milon circle kruhového tréninku, a to díky marketingové podpoře milonu.

Tou dobou v Praze na Proseku otevřela společnost nolimits své brány. Navíc v listopadu otevře další studio v Praze-Karlíně v budově Nilehouse. Nová síť nolimits podle slov zástupce konceptu nolimits Pjotra Gheringa již zaznamenala velký zájem od český majitelů a investorů fitness klubů. Ti znají koncept milon circle zejména z Německa nebo z Olomouce. Mimo české kluby zaznamenává koncept zájem i ze zahraničí.

“Aktuálně vyjednáváme se zájemci ze zemí, jako je Slovensko, Itálie, Španělsko, Ukrajina a Turecko. Jsme rádi, jako česká společnost, že můžeme prezentovat náš franšízový koncept nolimits celému světu,“ říká Pjotr Ghering. 

V případě zájmu o otevření nového klubu s pevnou a úspěšnou strategií na pouhých 350 metrech čtverečních je možné navštívit Prosek nebo kontaktovat zástupce na info@miloncircle.com či telefonu 776 224 911.

Více informací o klubu na https://itsmilon.club/

 

-red-
Foto: milon circle

Diskuze k článku: Tři nová fitness centra s konceptem milon circle

Rychlá a snadná podnikatelský úvěr

Potřebujete podnikatelský úvěr? Nabízíme podnikatelské úvěry s velmi minimální roční úrokové sazby tak nízké, jak 3%, od 1 roku do 30 let splácení doby trvání do všech částí světa. Dáváme z úvěrů od € 5,000.00 do výše 20 milionů amerických dolarů. Jsme také dát podnikatelských úvěrů jednotlivcům a společnostem, dáváme jim půjčky začít podnikat nebo zlepšují své podniky ve výši 3%. Můžeme půjčit vás až 20 milionů €. Chcete-li získat více informací, E-mail: zionloanfirm.ltd@gmail.com

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 39 80%
Nelíbí 10 20%

Celkový počet hlasů: 49