Trochu jiné fitness Victory otevírá v Praze

Fitness Victory, které se otevírá 1. 2. 2014 na pražském Pankráci, si dalo za cíl vytvořit tak trochu jiné prostředí. Majitelé, kterými jsou Jiří Vilímek a Miroslav Fukes, dlouholetí kamarádi a sparing partneři se rozhodli jít zcela jiným směrem, než je poslední trend čistě obchodních fitness center.

O své posilovně říkají: „Věříme, že tak, jako v jídle lidé začínají toužit po skutečné kvalitě, pomalu míří ze supermarketů na farmářské trhy, tak i ve sportu a fitness najdeme klienty, kterým nestačí pouze akční cena. K nám si můžete přijít pro kvalitu, profesionalitu a moderní prostředí plné sportovního nadšení. Dali jsme dohromady tým špičkových profesionálu, od odborníků ve speciálních odvětvích, jako je  zumba, jóga či pilates, až po trenéra české reprezentace Vladimíra Pajiče. V našich službách ale jdeme ještě dál. Chceme poskytovat kompletní servis ohledně zdravého životního stylu a proměny vizáže těmi nejpovolanějšími. Proto je členem našeho týmu i výborná nutriční specialistka a také vizážistka předních celebrit. My všichni jsme připraveni nabízet špičkové služby v motivačním přátelském prostředí naplněném pozitivní atmosférou.“

Filozofii o kvalitních službách a individuálním přístupu se rozhodli podpořit i známé české tváře, nejen ze světa kulturistiky. Účast přislíbili mimo jiné Milan Obořil, Tomáš Horák, Petra Šenkeříková, Tomáš Klíč, Miloš Dolanský, Vjačeslav Vinogradov, Věra Mikulcová. VIP hosté od 14 hod: Miss ČR Jitka Nováčkova a Aneta Vignerová, Mahulena Bočanová, Petr Suchoň, Inna Puhajková, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Eki.

Slavnostní otevření začíná 1. 2. 2014 ve 13 hodin. Bude možné vyzkoušet skupinové lekce, podívat se na novinky ve sportovní módě, získat výhodně permanentku a sportovní dárek, nebo si prostory a atmosféru nového fitness prohlédnout.

Nové Fitness Victory se bude rozkládat na celkové ploše 450 m2. V nabídce budou posilovací i cardio stroje italské značky Panatta Sport.

Více informací najdete na webu www.fitnessvictory.cz, nebo na Facebooku www.facebook.com/fitnessvictory.

 

-red- za přispění textů od Renaty Petrušové

Foto: Fitness Victory

Diskuze k článku: Trochu jiné fitness Victory otevírá v Praze

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 32 73%
Nelíbí 12 27%

Celkový počet hlasů: 44