KRÁTCE: Vánoční show s Aerobic Dancers Kladno a VZP ČR

Jedinečná přehlídka tanečních skupin vrcholového aerobiku se uskuteční 4. 12. 2014 v kulturním sále Kladno – Rozdělov od 19:00 hodin.

Organizátorem je Jitka LiterováČeského svazu aerobiku. Náplní akce je sportovní rozloučení nejen se závodní sezónou, ale i s celým rokem 2014. Pódiové a aerobikové závodní skladby, nacvičené v rámci činnosti Českého svazu aerobiku a klubu Aerobic Dancers Kladno představí přibližně dvě stovky dětí svým rodičům a dalším účastníkům akce. V rámci programu Vánoční show bude představen i projekt Děti na startu.  

Akce je cílena na malé i velké návštěvníky a díky podpoře Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR budou moci všichni návštěvníci získat také informace o aktuálním programu, službách a atraktivních benefitech VZP ČR, či se zapojit do ankety zdravého životního stylu a získat zajímavé dárky.

V rámci spolupráce VZP ČR a projektu Děti na startu se na Kladně uskuteční také volná lekce kurzu základních pohybových dovedností. Ta proběhně na ZŠ Amálská, 15. 12. od 16 hodin.

-red-
Foto: Freedigitalphotos.net

Diskuze k článku: Vánoční show s Aerobic Dancers Kladno a VZP ČR

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek