Veletrh fitness, welness a zdraví FIBO 2014 v novém

Největší evropský jarní veletrh se zaměřením na oblast fitness, wellness a zdraví sice otevře své brány až od 3. dubna 2014. Nicméně již nyní slibuje několik zajímavostí a novinek. Snahou těchto novinek bylo zjednodušit a snáze přinést hlavní témata k jednotlivým návštěvníkům. Kromě konceptu FIBO POWER, který již je několik let pravidelnou součástí veletrhu přibyly i 2 nové koncepty: FIBO Passion a FIBO Expert.
 

Co přinesou zajímavého?

FIBO Expert – od interiéru k obchodování
FIBO Expert poskytne odborným návštěvníkům rozmanitý, jasně rozdělený obsah spolu s možností získat cílené informace s ohledem na jejich zaměření. Což znamená, že v praxi budou různě zaměřené oblasti uspořádány jednotlivých halách podle tématu.

 

FIBO Passion -  od aktivity k poradenství
Potkávání podobně smýšlejících lidí, získání profesionální rady a dokonce možnost aktivního zapojení. To vše mohou návštěvníci získat pomocí tří oblastí, zastoupených ve FIBO Passion: Convention, Consulting a Active. Zlatým hřebem zde bude podium denně plné nových fitness trendů formou prezentací, v rámci kterých se počítá se zapojením samotných návštěvníků.

 

FIBO POWER
Léty osvědčený koncept, který nebude chybět ani v ročníku 2014.  Hlavní místo setkání všech fanoušků a vyznavačů bodybuildingu. Silový trénink a bojová umění budou okupovat halu 10.2 a 4.2. Návštěvníci v těchto prostorech pak najdou zastoupené všechny významné značky výživových doplňků a stejně jako informace a výrobky pro uvedené oblasti. Chybět nebude ani velmi bohatý doplňkový program.

 

FIBO 2014 se koná od 3. do 6. dubna 2014 v německém Kolíně nad Rýnem.  Čtvrtek a pátek jsou dny určené odborné veřejnosti na základě předchozí registrace. Víkend je určen spíše veřejnosti laické.
 

Více informací o veletrhu v angličtině najdete na oficiálních stránkách: www.fibo.de, průběžné informace také doplňujeme na naše stránky FIBO 2014.

-red-

Foto: Fibo.de

 

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 35 74%
Nelíbí 12 26%

Celkový počet hlasů: 47