Veletrh Wellness a Fitness v Bratislavě za námi

Od čtvrtka do neděle hostilo bratislavské výstaviště Incheba souboru veletrhů. Jedním z nich byl také šestý ročník veletrhu Wellness a fitness. Letošní ročník vystavovatelé hodnotili kladně i záporně. Mezi vystavovateli, jak jsme již předesílali, chyběli např. Nové fitness zastupující mj. značku Star Trac a nebo firma Fitness Solutions zastupující značku Nautilus.

Mezi vystavovateli však nechyběli ostatní významní hráči na trhu vybavení fitness se značkami jako Bearfoot, Cybex, Dafe, Gym80, Jordan, Life Fitness, O´live, Panatta Sport, Precor, Tuff Stuff. Celé složení doplnil letos jediný vystavovatel s wellness a vířivkami a také slovenští a polští distributoři repasovaných strojů (zejména cardio). Na veletrhu nechyběly ani značky výživových doplňků jako Nutrend, Weider, nebo Kompava.

Veletrh byl ideálním místem pro získání základního obrázku o trhu, jeho nabídkách a pobavení se s oficiálními zástupci firem o možnostech. Stávající či nový majitel nebo provozovatel zde mohl najít, co hledal. Pro novinky a kompletní představení nabídek je však dobré počkat si na dubnové FIBO v Německu.

-red-
Foto: Redakce

 

Diskuze k novince: Veletrh Wellness a Fitness v Bratislavě za námi

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek