World Gym otevírá první fitness v Praze

Světová značka fitness, společnost World Gym otevírá své brány prvního fitness a wellness klubu v Praze již v září. Společnost World Gym byla založena již v 70. letech v USA (mimo jiných i Arnoldem Schwarzeneggerem). Následně byla formou franchizingové smlouvy rozšířena do celého světa. V současné chvíli má již 332 poboček mimo jiné v Austrálii a v Rusku. Svoji první pobočku otevírá na Slunečném vršku v Hostivaři. "Slunečný vršek tak bude prvním, nikoliv však jediným, klubem tohoto řetězce otevřeným ve střední Evropě. V následujících měsících budou otevřeny pobočky nejen v Praze ale i na Moravě," dodává ředitel Jiří Vilímek.

Co bude nový klub nabízet? 

17ti metrový bazén s relaxační zónou bude zahrnovat podvodní masážní trysky a vodní chrliče, saunu a parní lázeň

  

Fitness se 40 stanovišti značky Life Fitness ze série Signature, bohatou cardio zónou, silovou zónou Hammer Strength.

  

Samozřejmě nebudou chybět skupinové lekce, které budou probíhat v celkem 4 sálech a také v bazénu. Cvičení v sálech bude rozděleno podle zaměření, každý sál bude mít svoji osobitou atmosféru:

Sál č. 1: Individuální tréninky, zdravotní cvičení, individuální lekce, individuální tréninky boxu, strečink

Sál č. 2: Multifunkční sál vybavený speciálně pro funkční tréninky, TRX tréninky a pohybové aktivity s dětmi

Sál č. 3: Taneční sál o velikosti 130 m2 pro taneční programy (Zumba, Latin dance, Aerobic, Street dance, Bosu)

Sál č. 4: Sál pro spinning se spinningovými koly GX od Life Fitness.

Sál č. 5: Vzdušný sál s francouzskými okny o velikosti 110 m2 určený zejména pro jogu a pilates. Příjemné prostředí nabídne naprostý klid a možnost soustředit se na tyto aktivity.

Samozřejmostí jsou služby osobních trenérů a fyzioterapeutů. World Gym však bude zahrnovat kompletní péči, tedy mimo jiné také Dětský klub se školičkou, plaváním, cvičením i tancem, přípravnými kurzy aerobiku, či gymnastiky.

 

Doplňkové služby pak poskytnou veškerou nadstandardní nezbytnou péči o nehty a pleť ve spolupráci se značkou Sothys a samozřejmě kavárnu a bar. 

Stávající velké sítě (Holmes Place, World Class a další) tak evidentně čeká velká konkurence. Přesný termín otevření s ohledem na dokončení posledních úprav nebyl ještě přesně stanoven, ale bude v průběhu září 2013.

Autor: Karel Jarušek

Foto: World Gym

Anketa

Jak se vám líbí tento článek?

Líbí 35 67%
Nelíbí 17 33%

Celkový počet hlasů: 52