Získejte vstupenku na FIBO 2016 zdarma!

FIBO 2016 je přední světový veletrh, který se pořádá 7. - 10. 4. 2016 v německém Kolíně nad Rýnem. Staňte se součástí této velkolepé události, kterou ročně navštíví více než 116.000 návštěvníků, a na které přes 700 mezinárodních vystavovatelů představí novinky a trendy z oblasti fitness, wellness a zdravého životního stylu. Letos se pořadatelé veletrhu FIBO rozhodli pro velmi milý krok. V rámci snahy přilákat co nejvíce účastníků z ČR má tak možnost získat vstupenku kdokoliv z odborné fitness veřejnosti.

 

Jak vstupenky získat?

1) Na stránkách registrace, vyplňte základní údaje o sobě (možnost přepnout z angličtiny na němčinu, španělštinu, francouzštinu v levém horním rohu).

REGISTRACE

2) Následně obdržíte e-mail ve zvoleném jazyce a s přístupovými údaji (login a heslo).
VYZVEDNOUT VSTUPENKU

3) Po zadání přístupových údajů v levém menu klikněte na položku "Voucher redemption".

4) Zde zadejte kód. Kód je jednotný pro všechny registrace! (na jednu registraci lze vygenerovat jednu dvoudenní vstupenku)
 

gsrb-6i8s-i9gu-bsh9

 

5) Zobrazí se vám možnost dvoudenní vstupenky s cenou 0 EUR (platná na kterékoliv dny v průběhu celého veletrhu) a potvrdíte kliknutím na tlačítko "Next step".

6) V dalším kroku zkontrolujte zadané údaje o vaší osobě a zaklikněte souhlas s ochranou dat ("I have taken note of the data protection information") a opět tlačítko "Next step".

7) V posledním kroku zaklikněte, že jste četli podmínky a souhlasíte s nimi ("Yes, I have read the General Terms and Conditions and agree to them.") a klikněte na tlačítko "Buy now"

Hned poté obdržíte elektronickou vstupenku na vámi zadaný e-mail. Pokud by se tak nestalo, vytiskněte si ji ze stránky, která se vám zobrazí. Vstupenku můžete samozřejmě vygenerovat i pro své další kolegy bez omezení.
 

Zde několik důležitých informací o veletrhu:

První dva dny jsou vyhrazeny pouze pro odborné návštěvníky. Laická veřejnost může veletrh navštívit pouze o víkendu. Seznam vystavovatelů naleznete pod tímto linkem: https://www.fibo.de/exhibitor_list_20.html.

Otevírací doba veletrhu je denně od 9:00 – 18:00 hod.
Místo konání: Messegelände Köln, Messeplatz 1, 50679 Köln am Rein, Německo. Více o FIBO 2016 se dozvíte také na: www.fibo.de