O nás

Časopis a portál FITNESS BUSINESS vydává a provozuje od dubna 2015 Česká komora fitness o.s. Komora je sdružením zastupujícím provozovatele fitness center a studií, školící a vzdělávací organizace a dodavatele pro fitness. Provozuje také Český registr fitness profesionálů.

Více informací o České komoře fitness a členství: www.komorafitness.cz

 

Kdo píše a tvoří portál a časopis FITNESS BUSINESS

 

Karel Jarušek, šéfredaktor

Dlouholetý osobní trenér, instruktor skupinových cvičení (TRX, bootcamp, jóga, Flowin, Bosu, Lebert Training aj.), prodejce, provozní a v neposlední řadě manažer. Působil mimo jiné 5 let v Balance Clubu Brumlovka, kde si prošel pozicemi od recepce, prodeje členství, provozu až po vedení týmu lektorů, managementu provozu a stal se součástí úzkého managementu klubu. V rámci svých poradenských služeb působil v centrech mimo Prahu a to zejména v Tiger Relax Clubu v Chomutově a v Harmony Wellness Clubu v Písku. V roce 2012 otevřel na zelené louce pro investorskou skupinu klub Sulice Health Club za Prahou, který až do začátku roku 2014 spravoval. Od prosince 2013 je také členem představenstva České komory fitness, kde se stal v dubnu 2015 jejím výkonným ředitelem. Původní profesí je obchodník, který se pohyboval zejména v mediální sféře. Na portál a do časopisu FITNESS BUSINESS přispívá nejvíce na téma provozu, obchodu, podnikání, managementu a personalistiky. 

 

Nina Teodorová, redaktorka

Věnuje se zejména tématům marketingu a provozu.

 

Honza Charamza, redaktor

Hlavní oblastí Honzy, o které píše a kterou žije je pohyb. Zaměřuje se tak na tradiční i méně tradiční formy pohybu a tréninku.

 

Hledáme další redaktory!

Postupně rozšiřujeme náš tým redaktorů. A proto pokud byste měli zájem stát se externím redaktorem našeho portálu a magazínu, aktuálně hledáme redaktory zejména pro tyto oblasti:

- tréninkové tipy a metody

- wellness

- bazénové technologie a provozy

- spa procedury a péče

- finance a finanční plánování

- marketing center

- osobní rozvoj

Externím redaktorem se může stát prakticky každý, kdo umí poutavě psát, umí vyprávět příběh a nemá problém s psaným českým jazykem. Ohodnocení je závislé na množství uveřejněných článků a pohybuje se od 350 Kč za článek. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.

 

Kontaktujte nás